header logo veterans

Veteránské srazy jsou již několik let tradiční akcí naší komunity, kde by neměl chybět žádný správný Veterán.

Dětský tábor Kalich - koupání Historicky první sraz se konal v roce 2008 na ekofarmě Jalový dvůr, a po několika dalších místech srazů, jsme se počínaje rokem 2011, díky jednomu z našich členů, přesídlili do tábora Kalich v sousedství městečka Kamenice nad Lipou. Tábor Kalich se stal z mnoha důvodů ideálním místem pro konání naší akce, počínaje skvělou kuchyní a servisem místního personálu, přes široké možnosti zábavných sportovních aktivit až po velice příjemné umístění na Vysočině. Každoročně jsou srazy pořádány jako dvě víkendové akce a to na počátku léta a podzimu. Od roku 2016 se letní sraz vzhledem k velkému zájmu o den prodloužil ze tří, na čtyř denní akci. Tuto možnost jistě ocení nejen Veteráni, kteří mají na místo konání delší cestu.

Správné pivo Celá akce se pokaždé nese v přátelském a společenském duchu a nabízí skvělou příležitost poznat se blíž s lidmi z Vaší hry, ale i s Veterány, které jste třeba zatím neměli šanci potkat v online světě. Oblíbenými aktivitami srazu jsou týmové sporty jako nohejbal, volejbal nebo fotbal, ale je možné si zkusit například i lukostřelbu, či ping pong. Mezi našimi členy najdete také velkou základnu příznivců společenských deskových i karetních her. Vezměte s sebou svou oblíbenou … spoluhráči se jistě najdou. Večery (případně noci) zde můžete strávit na zastřešené venkovní terase ve společnosti točeného piva, rozmanitého rautu a samozřejmě ostatních Veteránů. Záleží pouze na Vás jestli svůj víkend na srazu strávíte relaxací, sportem, nebo ho pojmete jako jednu velkou párty.

Sraz je určen především pro členy naší komunity, není ale samozřejmě problém přijet po předchozí domluvě se svými partnery. Vzhledem k venkovnímu prostředí letního tábora je také možné si s sebou vzít své vychované psí mazlíčky. V případě, že máte zatím pouze skupinu Recruit jste samozřejmě také na srazu vítáni, Vaší účastí na srazu se z Vás ale stává platný člen se skupinou Member se všemi právy i povinnostmi.

Bližší informace o jednotlivých srazech budou vždy včas k dispozici na stránkách Veterans. O táboře Kalich se můžete dozvědět víc na stránkách www.taborkalich.cz.

... těšíme se na Vás

Veterans

2010 2012 2013 2013