header logo veterans

Adresa: ts3.veteransguild.cz (port ani heslo se nazadává)
Maximální počet slotů: 512
TS Server admini: Vallen
VPS admini: Zgragselus
Aplikace: TeamSpeak 3 Ke stažení zde...Připojit se...

Popis serveru:

Veterans TeamSpeak Server je služba hrazená celou komunitou Veterans v rámci členských příspěvků. TS server běží na pronajatém virtuálním linux serveru (VPS) s Non-Profit licencí.

Je rozdělen na tři základní části

  • Free sekce, která je omezena na 15 hráčů na kanál, je přístupná komukoli, včetně neregistrovaných členů.
  • Stream sekce, kterou si spravují a návštevníky si pozývají aktivní streameři, do této sekce mají přístup také ostatní členové komunity.
  • Members sekce, kam mají přístup pouze registrovaní členové komunity.

Na Veterans TS se musí každý chovat slušně k ostatním. V případě hrubého chování, nadávek a podobných excesů bude hráči okamžitě znemožněn přístup na TS. Následně může být vyloučen z komunity Veterans a bude mu znemožněn přístup i do ostatních komunikačních kanálů komunity Veterans.

Pokud máte na TS nějaké požadavky (přidělení skupiny oprávnění apod.), kontaktujte Eldery s ikonkou elder přes "Poke".

Skupiny na TS

Skupiny jsou na TS rozdělené a jsou shodné se skupinami na webu. Tyto skupiny určují práva jednotlivých uživatelů, povolují jim přístup do kanálů, případne vytváření a editaci kanálů a přidělování skupin novým uživatelům.

Tagy na TS se přiřazují smysluplně podle určitých pravidel za účelem zlepšit přehlednost a orientaci. Rozdělují se na komunitní a herní.

Komunitní status

vecko16x16yellow Recruit
vecko16x16green Member
vecko16x16blue Veteran
vecko16x16purple Elder

Označení podle her

Aktivně hrající člen komunity má ikonu dle hry, přičemž červenou ikonu mají oficíři dané hry.
Každý člen je označen pouze nejvyšší komunitní hodnosti. Ikonky her mají určovat aktuálně aktivně hranou hru. V případě hodnosti oficíra vypovídají o tom, ve které hře má tuto hodnost.

Základní popis skupin

Free

Výchozí skupina. Trvale zůstává všem, kteří na webu nejsou členy žádné skupiny. Uživatelé v této skupině mají právo přihlásit se na TS, mají právo přístupu do Free sekce. Protože kapacita free sekce je omezena, v případě delší neaktivity je TS server vykopne.

Recruit, Member, Veteran

Tito uživatelé mají přístup do všech kanálů na TS. Navíc si mohou nastavit avatara, posílat soubory, psát do chatu v kanálech a veškeré běžné práce s TS.

Elder

Tuto skupinu dostávají uživatelé s tagem Elder na webu. Skupina vychází ze základní skupiny Admins, ale má snížená práva. Elders mohou přiřazovat uživatelům nižší skupiny, mohou vyhazovat členy nižší skupiny z TS serveru a banovat, přiřazovat uživatelům priority speekera. Nemohou však vytvářet a editovat Server skupiny a nemohou administrovat základní nastavení TS serveru.

Admins

Administrátoři TS mají veškerá práva na editaci TS serveru, vytváření, editaci a mazání kanálů, přesouvání uživatelů mezi kanály, vyhazování a banování uživatelů. Protože se nejedná o komunitní hodnost, a v běžném provozu postačují práva elderů, nemají žádne zvláštní označení.

Ikonky her

Ikonky her byly vytvořeny pro lepší orientaci a mají pouze rozlišovací funkci. Červené ikonky her herních oficírů přidávají na TS nezbytná práva související s jejich hodností.