header logo veterans

Logo Veterans
Logo Veterans

Jsme česko-slovenská herní komunita a nabízíme zázemí každému, kdo hledá přátelský kolektiv a příjemné prostředí pro hraní. Společně hrajeme již od roku 2008, kdy nás spojilo MMORPG Age of Conan a od té doby jsme byli jako komunita aktivní ve většině významných on-line her.

Vzhledem k tomu, že většina z nás má kromě hraní už i další starosti je náš herní styl volnější. Každý z nás se zapojuje dle svých možností a chuti, není tedy povinností, být součástí veškerého dění. Navzdory tomu co nás v hraní omezuje, máme nejen letité herní zkušenosti, ale hlavně zápal pro věc díky kterému jsme stále schopní si jako komunita udržet dobrou hráčskou úroveň.

Každoročně pořádáme pro naše členy několik komunitních srazů, kde se můžete se svými spoluhráči setkat osobně a pro změnu je porazit třeba ve sportovních aktivitách, teamových hrách nebo nějaké deskové hře.
Více se o těchto akcích dozvíte v článku - Srazy Veterans.

Všichni z naší komunity se řídí komunitním Kodexem. Jedná se o soubor pravidel, která jsme postupem času na základě zkušeností vytvořily, aby se všem hrálo příjemněji. V Kodexu najdete mimo základních pravidel chování při hraní, také některé z povinností, jako jsou například členské příspěvky.


Pokud máš zájem přidat se mezi nás, stačí se zaregistrovat..