header logo veterans

Přehled Povolání a Ras

  • Hakrik
  • Avatar uživatele Hakrik Autor tématu
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
Více
2 týdnů 1 den zpět - 2 týdnů 1 den zpět #8 od Hakrik
Přehled Povolání a Ras vytvořil uživatel Hakrik
Základní staty obyčejného vesselu (těla)...
STRDEXINTSPRCON
Assassin
Fae2080603028
Half-Elf22108606028
High-Elf2048623028
Nethari2046623030
Fae2080603028
Cleric
Centaur2420364464
Guinecean2086684628
Half-Giant8618364692
Human5222384630
Stoneborn54183876112
Confessor
Elken5232443852
High-Elf2032783820
Nethari2030783822
Druid
Fae2064684620
Half-Elf2292687620
Wood-Elf2032367822
Duelist
Guinecean20110603028
Champion
Centaur4828202072
Half-Giant110262022100
Minotaur4860182042
Stoneborn78262252120
Knight
Centaur4028202080
Elken6832202276
Guinecean3694522244
High-Elf3632542244
Human6830222246
Stoneborn70262252118
Myrmidon
Half-Giant110261222108
Minotaur3860102050
Stoneborn78261452128
Ranger
Elken6040203860
Half-Elf30100526828
Human6038223830
Minotaur3268183634
Wood-Elf30100526828
Templar
Elken6824203868
Human6822223838
Nethari3622543838
Poslední změna: 2 týdnů 1 den zpět uživatelem Hakrik.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Hakrik
  • Avatar uživatele Hakrik Autor tématu
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
Více
2 týdnů 1 den zpět #9 od Hakrik
Odpověděl Hakrik pro téma Přehled Povolání a Ras
Staty a čemu pomaháji:

STR - Strength
Meele Damage Bonus (final dmg modifier)
Meele Attack Power Bonus (skill dmg)
+Mining (ore), Quarrying (stone), Digging (body parts) a Breaking (hunger crystals)
+Blacksmithing, Stonemasonry a Woodworking (successful chance, experimentation points)

DEX - Dexterity
Critical Hit Chance
Armor Bonus
+Skinning (hide) a Logging (wood)
+Alchemy, Jewelcrafting, Necromancy, Leatherworking a Runemaking (successful chance, experimentation points)

INT - Inteligence
Critical Hit Damage
Healing Modifier
Caster Attack Power Bonus (skill dmg)
+Increase chance on experimenting (Craft)

SPR - Spirituality
Support Power
Stamina

CON - Constitution
Health

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Hakrik
  • Avatar uživatele Hakrik Autor tématu
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
Více
2 týdnů 3 hodin zpět #12 od Hakrik
Odpověděl Hakrik pro téma Přehled Povolání a Ras
Rasové pasivní bonusy:
Centaur
Má pasivní skill Trailmaster, který zvyšuje o 25% pohyb mimo boj (Out of Combat Speed). Má Rear Kick skill, který se periodicky aktivuje pokud někdo útočí y blízka zedadu. Také protivníka odhodí.
Elken
Má pasivní skill Trailmaster, který zvyšuje o 25% pohyb mimo boj (Out of Combat Speed).
Fae
Zvyšuje o 25% Pohyb ve Stealthu (Stealth Movement Speed). Umí plachtit na křídlech (Glide) a má Double Jump.
Guinecean
Nespotřebovává jídlo pokud skáče a spotřebovává staminu. Může Double Jump.
Half-Elf
Má pasivní skill TrailmBlazer, který zvyšuje o 15% pohyb mimo boj (Out of Combat Speed).
Half-Giant
Garantuje stack Maken Me Mad pokud je damagován za méně než 200Healthu, který po pěti stacích aktivuje Giant Smash, který dávý na 30 buff 5% Damage Bonus a na 12 secund postavu zvětší a regeneruje Pasivní Resource
High-Elf
Má šanci okamžitě obnovit jeden Dodge Power, když vykonává Cartwheel (Dodge)
Human
Má 3% Damage Reduction. Má o jeden pasivní a aktivní skill slot navíc.
Minotaur
Garantuje imunitu na všechny Stuny, které jsou uděleny ze předu.
Nethari
Zvyšuje regeneraci zdraví mimo boj (Out Of Combat Health Regen) o 20 a snižuje šanci, že budeš kriticky zasažen o 3%.
Stoneborn
Redukuje délku Knockdownu o 2 sekundy a zvyšuje o 5% Damage Bonus a Healing Bonus na 12 sekund pokud byl Knockdownut.
Wood-Elf
Má pasivní skill Trailmaster, který zvyšuje o 25% pohyb mimo boj (Out of Combat Speed).

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: Hakrik