header logo veterans

Přihláška do Crowfall kapitoly

  • Hakrik
  • Avatar uživatele Hakrik Autor tématu
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
Více
1 rok 4 měsíců zpět - 1 rok 1 měsíc zpět #3 od Hakrik
Přihláška do Crowfall kapitoly vytvořil uživatel Hakrik
Zdravíčko,

pro přehled bych rád, aby tohle téma sloužilo jako seznam lidí, kteří mají zájem se zůčastnit pod vlajkou Veterans hry Crowfall. Poprosil bych jak nové tak stavájící členy, aby se aspoň stručně představili (klidně se rozepiště víc), aby to zárověň sloužilo i jako takové první neveřejné seznámení.

nick: Hakrik/Hakrikus
věk: 33
proč Veteráni: Jako dlouholetý člen, se alespoň ze začátku ujmu a povedu Crowfall sekci. Stejnak vždycky skončím tady, kde se známe... tak budu hledat jinde - až tu nebude s kým hrát... ;)
co očekávám: No rád bych složil nějakou fajn skupinku jako v poledních hrách, která nás na nějaký čas zabaví a ukáže, že nejsme žádný vořezávatka
co hodlám hrát: Léta hraju Healery takže nejspíš Clerika, ale koketuju s myšlenkou nějakého CC tanka..., ještě nevím jestli Craft/Sběrače... možná crafta pořeším druhým acc :)
Poslední změna: 1 rok 1 měsíc zpět uživatelem Hakrik.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
1 rok 3 měsíců zpět #45 od Bloodthirst
Odpověděl Bloodthirst pro téma Přihláška do Crowfall kapitoly
Ahoj, také se trošku představím,

Začnu mimoherně. Je mi 37 let a mám manželku, také hráčku a dva malé špunty, kteří dost ovlivňují hraní 3 a 1 a půl roku. Než vydají Crowfall tak se může ke věku všech připočítat minimálně 1 a třeba kluk mi už bude farmit kameny a stromy (už vidím jak sekeru tupý na šutrech a krumpáčem seká do stromu ;-) )

Co se týče hraní tak jsem začínal v Planetsidu 1 a EVE online, díky němu mě Crowfall zaujal ekonomikou postavenou na hráčích a systémem skillů. Chvilku jsem zavítal do Warhemmeru online a Guild wars 2 co se tyče MMO her.
Jsem stále aktivním hráčem WoWka, které hraji (s pauzami) od spuštění evropských serverů a dotáhl jsem k tomu i manželku. Jsem oficírem jedné CZ/SK guildy Tripartita a aktivní raider, jsme většinou starší hráči s dětmi takže naše raidy jsou středa a neděle od 20-23h.

Vždy hraji válečníky buď jako dps nebo pomocný tank když naši hlavní tanci nemohou. Zde bych chtěl vyzkoušet něco na dálku, ale uvidím. Do spuštění je ještě daleko a musím si trošku otestovat jaky styl mě tady bude vyhovovat. Je to trošku jiné než klik na target a mačkat 1234.

Bloodthirst

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
1 rok 1 měsíc zpět - 1 rok 1 měsíc zpět #51 od Yoshinoya
Odpověděl Yoshinoya pro téma Přihláška do Crowfall kapitoly
Zdravím na přihlášku sem nikdy nebyl tak to vezmu tak nějak no normálně :)

ještě jednou Ahoj jmenuji se Jiří a je mne 26 let a Pocházím z Jižních Čech to je asi vše :D víc neprozradím se stydím :D

Ohledně Crowfall : jelikož ve většině her mne zradila má parta se kterou sem hrával jsem se rozhodl jít vlastní cestou a tato cesta byla krutá a plná nudy, a když sem si tak poslouchal hudbu na youtube narazil sem v doporučených na hru kterou jsem doposud neznal byla to hra s názvem Crowfall říkal jsem si že by to mohlo být to co mne osvobodí od mé minulosti a tak bych si tuto hru zahrál se vší parádou co nabízí a nabízet bude.

Předešlé hry MMO a jiné: Tak v tomhle měřítku mířím vysoko, her které sem prošel je nespočet L2,Wow,Archage,Aion,neverwinter,Rift,Lotro,SWTOR,Runes of magic,FFXIV,TERA,Bless,Skyforge,GW2,GW, a mnohem víc i FPS her mam za sebou fůru, simulátory jako je Need for speed , Grant turismo , a mnohem mnohem víc takže zkušeností mam až moc :D na rozdávání

a jaký Styl ve hrách mám no nejvíce preferuji Ranged DPS . ale jinak hraji nemam problém se i přizpůsobit tomu co Clan,Legie, Guilda zrovna potřebuje a tím bych končil. fuj sem se zapotil


PS: Hry hraju od 4 Let :D ale já za to nemohu to moje rodina :P
Poslední změna: 1 rok 1 měsíc zpět uživatelem Yoshinoya.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
1 rok 1 měsíc zpět #52 od Therapo
Odpověděl Therapo pro téma Přihláška do Crowfall kapitoly
Zdravím,
mám v plánu této hře dát šanci a podpořit vývojáře tím, že jsem si pořídil tuto hru .... zatím jsem ji nezkoušel in-game. Pouze članky, video, newlettry atd. Ale co se týče MMORPG jsem už celkem veterán a to i jako guild leader. Mezi nejzajimavější patří(lo) WoW, TERA, AION a srdcové záležitosti jako herní začátky LineAge II a vyšperkovany RAGNAROK :-) Vzhledem k věku 31, práci, rodině už na hraní není tolik času a skončil jsem u MMO už jen u WOWka. Ale Crowfall se mi velmi libí a doufám, že nezklame.

A proto bych si chtěl nějakou tu komunitu najít co nejdřív aby start už byl s nějakou tou partou :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11 měsíců 2 týdnů zpět #58 od Arcan
Odpověděl Arcan pro téma Přihláška do Crowfall kapitoly
Zdravím, Jmenuji se Matěj a ve hrách si říkám Arcan. jsem 23 let starý a rád hraju hry. Jsem pracující člověk, ale na své koníčky si vždy najdu čas. Můj nejoblíbenější žánr her jsou jednoznačně MMORPG a RPG.

Prošel jsem již mnoho mmoček, ale vždy mě štvalo to, že jsem nikdy nebyl u žádného od uplného začátku. Aktivně jsem hrál WoWko a TESO. Zkoušel jsem GW2, Archeage, FFXIV.. ale bylo těžké se začlenit když hra byla už pár let rozjetá. Momentálně hraju aktivně pouze Division 2, casual Dauntless. Plánuju hrát do budoucna spolu s Division 2 právě Crowfall, hodně mě láká i Ashes of Creation (v obě hry mám velké očekávání).

V mmočkách se snažím věnovat všem aktivitám jak PVP tak PVE. Poslední dobou se mi hrozně líbí housing :D

Většinou hraju castery, nejspíše bych rád hrál frostweavera, ale nejsem ještě uplně rozhodlý :).

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: Hakrik