header logo veterans

Přihláška do Crowfall kapitoly

  • Hakrik
  • Avatar uživatele Hakrik Autor tématu
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
Více
2 měsíců 2 týdnů zpět - 2 měsíců 2 týdnů zpět #3 od Hakrik
Přihláška do Crowfall kapitoly vytvořil uživatel Hakrik
Zdravíčko,

pro přehled bych rád, aby tohle téma sloužilo jako seznam lidí, kteří mají zájem se zůčastnit pod vlajkou Veterans hry Crowfall. Poprosil bych jak nové tak stavájící členy, aby se aspoň stručně představili (klidně se rozepiště víc), aby to zárověň sloužilo i jako takové první neveřejné seznámení.

nick: Hakrik/Hakrikus
věk: 33
proč Veteráni: Jako dlouholetý člen, se alespoň ze začátku ujmu a povodu Crowfall sekci. Stejnak vždycky skončím tady kde se známe... tak budu jestli hledat až tu nebude s kým hrát... ;)
co očekávám: No rád bych složil nějakou fajn skupinku jako v poledních hrách, která nás na nějaký čas zabaví a ukáže, že nejsme žádný vořezávatka
co hodlám hrát: Léta hraju Healery takže nejspíš Clerika, ale koketuju s myšlenkou nějakého CC tanka..., ještě nevím jestli Craft/Sběrače... možná crafta pořeším druhým acc :)
Poslední změna: 2 měsíců 2 týdnů zpět uživatelem Hakrik.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
1 měsíc 1 den zpět #45 od Bloodthirst
Odpověděl Bloodthirst pro téma Přihláška do Crowfall kapitoly
Ahoj, také se trošku představím,

Začnu mimoherně. Je mi 37 let a mám manželku, také hráčku a dva malé špunty, kteří dost ovlivňují hraní 3 a 1 a půl roku. Než vydají Crowfall tak se může ke věku všech připočítat minimálně 1 a třeba kluk mi už bude farmit kameny a stromy (už vidím jak sekeru tupý na šutrech a krumpáčem seká do stromu ;-) )

Co se týče hraní tak jsem začínal v Planetsidu 1 a EVE online, díky němu mě Crowfall zaujal ekonomikou postavenou na hráčích a systémem skillů. Chvilku jsem zavítal do Warhemmeru online a Guild wars 2 co se tyče MMO her.
Jsem stále aktivním hráčem WoWka, které hraji (s pauzami) od spuštění evropských serverů a dotáhl jsem k tomu i manželku. Jsem oficírem jedné CZ/SK guildy Tripartita a aktivní raider, jsme většinou starší hráči s dětmi takže naše raidy jsou středa a neděle od 20-23h.

Vždy hraji válečníky buď jako dps nebo pomocný tank když naši hlavní tanci nemohou. Zde bych chtěl vyzkoušet něco na dálku, ale uvidím. Do spuštění je ještě daleko a musím si trošku otestovat jaky styl mě tady bude vyhovovat. Je to trošku jiné než klik na target a mačkat 1234.

Bloodthirst

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: Hakrik