ARK Extinction logo

Nový Ark Extinction server

Nový Ark Extinction server

Po zkoušce zabydlet se na jednom menším CZ/SK PvE serveru Celý článek
Veterans se vrací do ARKu - Aberration server

Veterans se vrací do ARKu - Aberration server

Skoro pod vánoční stromeček nám vývojáři ARKu nadělili nové DLC Celý článek
  • 1

Název serveru: [CZ/SK] Veterans [5xExp,5xT,5xH] veteransguild.czArk Extinction DLC

Adresa: 217.73.27.99

Mapa: Extinction

Server spuštěn/wipe: 12.12.2018 / nebyl

Automatický restart a update serveru se spouští vždy ve 4 hodiny ráno. Celý proces může trvat cca půl hodiny.

Správci serveru:

Melbymbo Melbymbo
Levi Levi

Veterans ARK server je pro všchny, kdo mají rádi hru ARK, chtějí se u ní bavit, stavět, ochočit si pěkné dinosaury a zkusit si nové DLC Extinction. Část věcí je zjednodušená, nebo zrychlená, jako například expení, taming, těžba. Chceme, aby hra byla zároveň výzvou pro tribe, ale nebyla potřeba spousta času na opakující se "nudné" věci.

Na této stránce najdete popis nastavení serveru, instalované mody. Server není zaheslován a každý, kdo si chce s námi zahrát, je vítán.

Připojit se na server  Veterans skupina ARKu

Nastavení serveru

Základní nastavení Taming & Breeding 
MODy: Structure Plus (S+), Super Spyglass, Minor Stacks, Reusable Bola Rychlé tamování (TaminSpeedMultiplier=5, DinoCharacterFoodDrainMultiplier=1)
Map location, 3rd person view, Hit markers, Gamma,Tribe Wars Snazší vychovávání mláďat (BabyMatureSpeedMultiplier=10)
Vysoká obtížnost - dina max lvl 150 Rychlejší líhnutí (LayEggIntervalMultiplier=0.4, EggHatchSpeedMultiplier=10)
Rychlejší expení (XPMultiplier=5) Další nastavení
Jídlo a pití (PlayerFoodDrainMultiplier=0.8, PlayerWaterDrainMultiplier=0.8) Snížená vzdálenost respawnu surovin od staveb
Pomalejší spoiling (GlobalSpoilingTimeMultiplier=1.5) Vypisování admin příkazů do chatu (žádné zvýhodňování adminů)
Těžba & pěstování  
Rychlejší těžba (HarvestAmountMultiplier=5, HarvestHealthMultiplier=2)  
   

Čísla jsou násobiče, kde výchozí hodnota je vždy 1. Pokud je číslo větší, akce je rychlejší, nebo výnosnější, pokud je menší akce prodloužená. (například den má násobič 0.4 = je více než o polovinu delší(ubíhá pomaleji), noc má 2 = je 2x kratší (rychlejší)). Věci, které jsou zakázané v engramech (nelze je vyrobit) se většinou nachází v supply dropech. Některé, například sedla na létající dina, jsou pouze v jeskynních dropech. Přehled toho, co se ve kterých dropech nachází je níže.

0
0
0
s2sdefault

Skoro pod vánoční stromeček nám vývojáři ARKu nadělili nové DLC s názvem Aberration. Od posledního datadisku Scorched Earth uplynula nějaká doba a mezi tím odešli z ARKu také všichni členové Veterans. ARKu ale ještě neodzvonilo a Veterans se vrací do zcela nového ponurého podzemního světa, kde budou opět zdolávat nástrahy v podobě nových dinosaurů, několika-úrovňových jeskynních chodeb a černočerné tmy, která symbolizuje svět Aberration.

To ale není vše! I my chceme nejen všem členům naší komunity nadělit takový menší dárek pod stromeček.

Připravujeme vlastní Veterans ARK Aberration server. Budeme se snažit server spustit co nejdříve (nejdéle během tohoto víkendu) a jako vždy se nebude jednat o čistý "vanilla" server. Většina násobičů na základní věci (XP, harvest, taming…) bude zvednutých a možná bude i pár modů, ale jejich počet se budeme snažit držet na uzdě :-).

Všechny informace o serveru najdete na stránce věnované ARKu a také ve skupině v komunitní části webu.

Hodně zábavy při hraní ARKu přejí Veterans…

Ark Extinction DLCPo zkoušce zabydlet se na jednom menším CZ/SK PvE serveru a následném upadnutí tohoto serveru do trvalého komatu jsem zjistil, že stále platí staré pořekadlo: "Co si neuděláš sám...". A proto od dnešního dne spouštíme vlastní ARK: Survival Evolved server s Extinction mapou. Neznamená to ale, že je server pouze pro členy Veterans. Naopak budeme rádi, když kdokoli, kdo si chce v klidu zahrát nový datadisk přijde na náš server a zabydlí se. Server má několik základních modů, bez kterých si vlastně už ani Ark server neumíme představit a poměrně dost jsou upravené různé násobiče, hlavně pro zrychlení expení, stavby a celkově rychlejší progress. 

Věříme, že na serveru bude fajn parta lidí a slibujeme aktivní práci adminů a udržení serveru při životě co nejdéle. Další informace a nastavení serveru jsou na našem webu zde...

Levi